Contact met een kidswerker? Dit zijn onze nummers!

Geplaatst in Algemeen op

De kidswerkers van R-Newt Kids zijn telefonisch, per WhatsApp of via de mail te bereiken. Altijd al, maar zéker in deze tijden van het coronavirus. We zijn er voor je voor advies, een praatje of een luisterend oor. Hieronder vind je de nummers per persoon en per wijk in Tilburg.

Wijk Tilburg-Noord

NaamTeam en doelgroepEmailadres Telefoonnummer
Farah KhalladR-Newt Kids (0-6 jaar) – Stokhasseltfarahkhallad@contourdetwern.nl06-12274153
Ilke ReijnenR-Newt Kids
(aandachtsgebied: Symfonie, bs. Stellaertshoeve & De sleutel)
ilkereijnen@contourdetwern.nl06-23643939
Erik BodifeeR-Newt Kids (7-12 jaar)erikbodifee@contourdetwern.nl
Leila AttafR-Newt Kids (7-12 jaar)leila@r-newt.nl06-53845740
Esther van den BroekR-Newt Kids Thuisesthervandenbroek@contourdetwern.nl06-44660413

Wijk Tilburg Oud-Noord

NaamTeam en doelgroepEmailadres Telefoonnummer
Farah KhalladR-Newt Kids (0-6 jaar) – Hasseltfarahkhallad@contourdetwern.nl06-12274153
Olmer SteeghR-Newt Kids (7-12 jaar)olmersteegh@contourdetwern.nl013-5422438
Esther van den BroekR-Newt Kids Thuisesthervandenbroek@contourdetwern.nl06-44660413

Wijk Zuid

NaamTeam en doelgroepEmailadres Telefoonnummer
Sinem KocamanR-Newt Kids (0-6 jaar) – Koninghaven/Fatima
+ R-Newt Kids Thuis
sinemkocaman@contourdetwern.nl06-83201647
Hanneke LeijtenR-Newt Kids (0-6 jaar) – Groenewoudhannekeleijten@contourdetwern.nl06-22676652
Marianne van ZutphenR-Newt Kids (7-12 jaar) – Groenewoudmariannevanzutphen@contourdetwern.nl06-83244488
Leroy van HamR-Newt Kids (7-12 jaar) – Groenewoud

+ R-Newt jongerenwerk

leroy@r-newt.nl06-10962567
Edith HerculeijnsR-Newt Kids (7-12 jaar) – Gebied Trouwlaan / Zuiderkwartieredithherculeijns@contourdetwern.nl013-5353255
Flip EbbingR-Newt Kids (7-12 jaar) – Zuidwester / Korvelflipebbing@contourdetwern.nl06-29228480
Willem v.d. VoortR-Newt Kids (7-12 jaar) – Koningshaven / Jeruzalemwillemvandevoort@contourdetwern.nl06-25178472
Ingrid van DijkR-Newt Kids Thuisingridvandijk@contourdetwern.nl0-623139237

Wijk West

NaamTeam en doelgroepEmailadres Telefoonnummer
Mektouba el BannouhiR-Newt Kids (0-6 jaar) – ’t ZandMektoubaelbannouhi@contourdetwern.nl06-42675574
Sharviene Paula-InesR-Newt Kids (0-6 jaar) – Kruiden- / Kleurenbuurtsharvienepaula-ines@contourdetwern.nl06-22295106
Levi VerheijenR-Newt Kids (7-12 jaar)leviverheijen@contourdetwern.nl06-83263494
Rik van PaassenR-Newt Kids (7-12 jaar)rikpaassen@contourdetwern.nl06-57580266
Inge de VolderR-Newt Kids Thuisingedevolder@contourdetwern.nl06-82121047

Wijk Reeshof

Buurtcentrum MFA de Heyhoef: kerkenbosplaats 1

NaamTeam en doelgroepE-mailadres Telefoonnummer
Mektouba el BannouhiR-Newt Kids (0-6 jaar) – Gesworen HoekMektoubaelbannouhi@contourdetwern.nl06-42675574
Michelle van DommelenR-Newt Kids (7-12 jaar)Mail MichelleBel Michelle
Harold van RijswijkR-Newt Kids (7-12 jaar)Haroldvanrijswijk@contourdetwern.nl06-10541944
Inge de VolderR-Newt Kids Thuisingedevolder@contourdetwern.nl06-82121047

Stedelijk adviespunt R-Newt Kids (Thuis)

Bereikbaar voor vragen en advies rondom activiteiten en individuele ondersteuning voor kinderen, jongeren en ouders. Bedoeld voor aanmelders, (potentiele) vrijwilligers en ouders.

Op maandag, dinsdag en donderdag bereikbaar van 09.00 – 13.00 uur op 013-583 99 99 of op kids@r-newt.nl