Contact met een kidswerker? Dit zijn onze nummers!

Geplaatst in Algemeen op

De kidswerkers van R-Newt Kids zijn telefonisch, per WhatsApp of via de mail te bereiken. Altijd al, maar zéker in deze tijden van het coronavirus. We zijn er voor je voor advies, een praatje of een luisterend oor. Hieronder vind je de nummers per persoon en per wijk in Tilburg.

Wijk Tilburg-Noord

Naam Team en doelgroep Emailadres Telefoonnummer
Farah Khallad R-Newt Kids (0-6 jaar) – Stokhasselt farahkhallad@contourdetwern.nl 06-12274153
Ilke Reijnen R-Newt Kids
(aandachtsgebied: Symfonie, bs. Stellaertshoeve & De sleutel)
ilkereijnen@contourdetwern.nl 06-23643939
Erik Bodifee R-Newt Kids (7-12 jaar) erikbodifee@contourdetwern.nl
Leila Attaf R-Newt Kids (7-12 jaar) leila@r-newt.nl 06-53845740
Esther van den Broek R-Newt Kids Thuis esthervandenbroek@contourdetwern.nl 06-44660413

Wijk Tilburg Oud-Noord

Naam Team en doelgroep Emailadres Telefoonnummer
Farah Khallad R-Newt Kids (0-6 jaar) – Hasselt farahkhallad@contourdetwern.nl 06-12274153
Olmer Steegh R-Newt Kids (7-12 jaar) olmersteegh@contourdetwern.nl 013-5422438
Esther van den Broek R-Newt Kids Thuis esthervandenbroek@contourdetwern.nl 06-44660413

Wijk Zuid

Naam Team en doelgroep Emailadres Telefoonnummer
Sinem Kocaman R-Newt Kids (0-6 jaar) – Koninghaven/Fatima
+ R-Newt Kids Thuis
sinemkocaman@contourdetwern.nl 06-83201647
Hanneke Leijten R-Newt Kids (0-6 jaar) – Groenewoud hannekeleijten@contourdetwern.nl 06-22676652
Marianne van Zutphen R-Newt Kids (7-12 jaar) – Groenewoud mariannevanzutphen@contourdetwern.nl 06-83244488
Leroy van Ham R-Newt Kids (7-12 jaar) – Groenewoud

+ R-Newt jongerenwerk

leroy@r-newt.nl 06-10962567
Edith Herculeijns R-Newt Kids (7-12 jaar) – Gebied Trouwlaan / Zuiderkwartier edithherculeijns@contourdetwern.nl 013-5353255
Flip Ebbing R-Newt Kids (7-12 jaar) – Zuidwester / Korvel flipebbing@contourdetwern.nl 06-29228480
Willem v.d. Voort R-Newt Kids (7-12 jaar) – Koningshaven / Jeruzalem willemvandevoort@contourdetwern.nl 06-25178472
Ingrid van Dijk R-Newt Kids Thuis ingridvandijk@contourdetwern.nl 0-623139237

Wijk West

Naam Team en doelgroep Emailadres Telefoonnummer
Mektouba el Bannouhi R-Newt Kids (0-6 jaar) – ’t Zand Mektoubaelbannouhi@contourdetwern.nl 06-42675574
Sharviene Paula-Ines R-Newt Kids (0-6 jaar) – Kruiden- / Kleurenbuurt sharvienepaula-ines@contourdetwern.nl 06-22295106
Levi Verheijen R-Newt Kids (7-12 jaar) leviverheijen@contourdetwern.nl 06-83263494
Rik van Paassen R-Newt Kids (7-12 jaar) rikpaassen@contourdetwern.nl 06-57580266
Inge de Volder R-Newt Kids Thuis ingedevolder@contourdetwern.nl 06-82121047

Wijk Reeshof

Buurtcentrum MFA de Heyhoef: kerkenbosplaats 1

Naam Team en doelgroep E-mailadres Telefoonnummer
Mektouba el Bannouhi R-Newt Kids (0-6 jaar) – Gesworen Hoek Mektoubaelbannouhi@contourdetwern.nl 06-42675574
Michelle van Dommelen R-Newt Kids (7-12 jaar) Mail Michelle Bel Michelle
Harold van Rijswijk R-Newt Kids (7-12 jaar) Haroldvanrijswijk@contourdetwern.nl 06-10541944
Inge de Volder R-Newt Kids Thuis ingedevolder@contourdetwern.nl 06-82121047

Stedelijk adviespunt R-Newt Kids (Thuis)

Bereikbaar voor vragen en advies rondom activiteiten en individuele ondersteuning voor kinderen, jongeren en ouders. Bedoeld voor aanmelders, (potentiele) vrijwilligers en ouders.

Op maandag, dinsdag en donderdag bereikbaar van 09.00 – 13.00 uur op 013-583 99 99 of op kids@r-newt.nl