Onze activiteiten

Dit is er te doen voor jongeren in Tilburg en omgeving en Dordrecht

Bij R-Newt is altijd wat te doen voor jongeren. Benieuwd naar het aanbod in jouw buurt? Je vindt het hieronder.

Omdat de dagen waarop activiteiten worden gehouden kunnen veranderen, zie je in dit overzicht alleen de activiteit, de locatie en welke jongerenwerker je kan contacten voor meer info. De jongerenwerker zal je dan meer vertellen over de data en tijdstippen. Heb je een vraag over ons aanbod? Je mag altijd mailen naar info@r-newt.nl.

TILBURG

 

Online
BoxtelYasmir(yasmir@r-newt.nl of 825 09 609)

Wat? Voor wie? Waar? Contact jongerenwerker
Workshop Music Production X Tilburg-Oud Noord Kim (kim1@r-newt.nl 06 132 98 714 )
Rappen X Tilburg-Oud Noord Kim (kim1@r-newt.nl 06 132 98 714 )
Meiden VO 16- 12 t/m 15 jaar Tilburg-Oud Noord Michelle (michelle@r-newt.nl of 06 231 45 495)
Join Us 18- 13 t/m 18 jaar Tilburg-Oud Noord Aldwin (aldwin@r-newt.nl of 06 227 60 906)
Meidengroep K-Pop X Tilburg-Oud Noord Michelle (michelle@r-newt.nl of 06 231 45 495)
Meidensport meiden uit groep 7 en 8 Tilburg-Oud Noord Michelle (michelle@r-newt.nl of 06 231 45 495)
Creatieve werkplaats 10 t/m 14 jaar Tilburg-Oud Noord Arshad (arshad@r-newt.nl of 06 818 24 354)
Jongens groep Nassau 14 t/m 18 jaar Tilburg-Oud Noord Arshad (arshad@r-newt.nl of 06 818 24 354)
Dizzcovery 10 t/m 14 jaar Tilburg-Oud Noord Arshad, Michelle en Kelvin (arshad@r-newt.nl, michelle@r-newt.nl, kelvin@r-newt.nl of 06 818 24 354, 06 231 45 495, 06 150 70 803)
Checkpoint! 13 t/m 21 jaar Tilburg-Oud Noord Aldwin (aldwin@r-newt.nl of 06 227 60 906)
Young Pride Tilburg 18 t/m 25 jaar Tilburg-Oud Noord Aldwin (aldwin@r-newt.nl of 06 227 60 906)
Jong & Out Tilburg – Breda 13 t/m 18 jaar Tilburg-Oud Noord Aldwin (aldwin@r-newt.nl of 06 227 60 906)
Korpo Meiden 12 t/m 16 jaar Tilburg-Noord Feride (feride@r-newt.nl of 06 830 58 427)
Meidenkickboksen 10 t/m 16 jaar Tilburg-Noord Feride (feride@r-newt.nl of 06 830 58 427)
Meidenontwikkeling Forward 17 tot 23 jaar Tilburg-Noord Feride (feride@r-newt.nl of 06 830 58 427)
12- Meidengroepen 8 t/m 12 jaar Tilburg-Noord Feride (feride@r-newt.nl of 06 830 58 427)
Join us 18 tot 25 jaar Tilburg-Noord Semra (semra@r-newt.nl of 06 227 60 428)
Ready Gang 14 t/m 18 jaar Tilburg-Noord Erdem (erdem@r-newt.nl
Meidenvoetbal mix 10 t/m 16 jaar Tilburg-Noord Semra (semra@r-newt.nl of 06 227 60 428)
Studio Noord 12 tot 15 jaar Tilburg-Noord Chiara (chiara@r-newt.nl of 06 199 35 563)
Meidenvoetbal 10 t/m 16 jaar Tilburg-Noord Semra (semra@r-newt.nl of 06 227 60 428)
Meiden 16+ 16+ Tilburg-Noord Nissrine en Chiara (nissrine@r-newt.nl, chiara@r-newt.nl of 06 199 35 563)
Mattie 11-12 jaar Tilburg-Noord Semra (semra@r-newt.nl of 06 227 60 428)
R-Fit (sportactiviteit) 14+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Social gaming 12+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Boys only 10-14 jaar Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Sandbox 14+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Jongensgroep Kruispunt 14+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
R-Study 12+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Jeugdwijkraad 16+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Meidengroepen 10-12, 13-14 en 15-18 jaar Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Meidenvoetbal 18+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Vakantie-activiteiten 10-23 jaar Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
West United 14+ Tilburg-West Piet (piet@r-newt.nl of 06 227 60 695)
Meidensport 10-12 jaar Tilburg Reeshof Kim en Katie (kim@r-newt.nl, katie@r-newt.nl of 06 227 60 389, 06 227 60 839)
Kickboksen 10-18 jaar Tilburg Reeshof Katie (katie@r-newt.nl of 06 227 60 839)
Zaalvoetbal 12-18 jaar Tilburg Reeshof Kim (kim@r-newt.nl of 06 227 60 389 )
Fotoprojecten 10-14 jaar Tilburg Reeshof Kim (kim@r-newt.nl of 06 227 60 389 )
Meidenwerk 13-18 jaar Tilburg Reeshof Kim en Katie (kim@r-newt.nl, katie@r-newt.nl of 06 227 60 389, 06 227 60 839)
Skatepark Reeshofpark-project 12-27 jaar Tilburg Reeshof Katie (katie@r-newt.nl of 06 227 60 839)
Heyhoef Gaming 10-15 jaar Tilburg Reeshof Rayen (rayen@r-newt.nl of 06 187 09 971)
Gamen 13-18 jaar Tilburg Reeshof Kim (kim@r-newt.nl of 06 227 60 389 )
Meiden 18+ 13-18 jaar Tilburg Zuid
Meideninloop 10 t/m 14 jaar Tilburg Zuid Robin (robin@r-newt.nl)
FreeZone 10+ Tilburg Zuid Sander (sander@r-newt.nl of 06 235 44 700)
Don Sartoschool -12 Tilburg Zuid Sandy (sandy@r-newt.nl of 06 227 61 377)
Jeruzalem 10+ Tilburg Zuid Bart (bart@r-newt.nl of 06 232 72 836)
Meidengroep 10 t/m 14 jaar Tilburg Zuid Sandy (sandy@r-newt.nl of 06 227 61 377)
R-Play Roosevelt 5+ Tilburg Zuid Sander (sander@r-newt.nl of 06 235 44 700)
Meidengroep 10 t/m 14 jaar Tilburg Zuid Robin (robin@r-newt.nl)
Don Sarto school -12 Tilburg Zuid Sandy (sandy@r-newt.nl of 06 227 61 377)
Pendula zaal buurtsport 12+ Tilburg Zuid Bart (bart@r-newt.nl of 06 232 72 836)
Speak Up V39 Rosa (rosa@r-newt.nl of 06 208 24 541)
Next Up avond V39 Rosa (rosa@r-newt.nl of 06 208 24 541)
DJ workshops Draaimolen x Next Up V39 Rosa (rosa@r-newt.nl of 06 208 24 541)
Dansen met Ada V39 Rosa (rosa@r-newt.nl of 06 208 24 541)
Vind je maat V39 Jolijn (jolijn1@r-newt.nl of 06 103 52 163)
Radio V39 Rody (rody@r-newt.nl of 06 129 35 600)
Podcast V39 Rody (rody@r-newt.nl of 06 129 35 600)
Join Us 18 tot en met 25 jaar V39 Aldwin (aldwin@r-newt.nl) of 06 227 60 906)
Next Up Jongeren 14 tot en met 27 jaar V39 Aynes (aynes@r-newt.nl) 06 200 76 049)
J&O Tilburg V39 Aldwin (aldwin@r-newt.nl) of 06 227 60 906)
Young Pride Tilburg V39 Aldwin (aldwin@r-newt.nl) of 06 227 60 906)
Bechallenged013 18+ V39 Jolijn en Ruud (jolijn1@r-newt.nl, ruud@r-newt.ml of 06 103 52 163, 06 538 37 619)
Seven2Nine/Huiskamer Light 18+ V39 Olton (olton@r-newt.nl of 06 227 60 332)
Dansers 18- V39 Olton (olton@r-newt.nl of 06 227 60 332)
Meidenavond 18- V39 Olton (olton@r-newt.nl of 06 227 60 332)
Huiskamers 18+ V39 Olton (olton@r-newt.nl of 06 227 60 332)
Rebound Onderwijslijn 18- V39 Wenshirley (wenshirley@r-newt.nl of 06 822 90 832)
Next Up avond 18+ en 18- V39 Rosa en Rody (rosa@r-newt.nl, Rody@r-newt.ml of of 06 208 24 541, 06 129 35 600)
Back on Track 18- V39 Wenshirley en Olton (wenshirley@r-newt.nl, Olton@r-newt.ml of 06 822 90 832, 06 227 60 332)
Join us 18+ V39 Nina en Semra(Nina@r-newt.nl, semra@r-newt.ml of 06 227 61 350, 06 227 60 428)
B-town (besloten act) Boxtel Denny(denny@r-newt.nl of 06 836 92 846)
Nootje Boxtel Yasmir(yasmir@r-newt.nl of 825 09 609)
Meiden B-town Boxtel Duygu(duygu@r-newt.nl)
REGIO
DORDRECHT